L1080 LED světlo oranžové - maják

Osvětlení pracovních strojů, které zahrnují vysokozdvižné vozíky, nemůže být náhodné. Správně zvolené zadní, přední a výstražné svítilny zajišťují dostatečnou viditelnost za různých podmínek.

Více informací

 Silné světelné paprsky stroboskop vyzařované halogenovými žárovkami nebo LED technologií dělají stroji více viditelným pro životní prostředí. To je zvláště důležité na strojních pracovištích, kde jsou lidé také na jedné úrovni.

Lampy namontované na vidlicích by měly být velmi odolné. Často jsou vystaveny nepříznivým faktorům, jako je déšť, UV záření, sníh nebo nízká teplota. Z tohoto důvodu by měly být světelné zdroje nejčastěji namontované na sanitce nebo kabině vodotěsné a vyrobené z pevných materiálů.

Nabízíme řadu lamp s různými aplikacemi a strukturami. Zákazníci, kteří používají naši nabídku, mají velký výběr LED a žárovek. Žárovky jsou často k dispozici v sadě, což umožňuje okamžitou instalaci, aniž by bylo nutné kupovat další díly.

Prezentovaný model lampy je tzv „kohout“ varoval okolí před blížícím se vozidlem. Výrobek je vybaven magnetem a základnou uzpůsobenou pro přímé šroubování. Napětí: 10-80V

(Nepovinné)
*(Povinné pro zaslání odpovědi)
(Nepovinné)
Odeslat
Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.