Zvedák EJ100-3G

Nosnost10 000 kg
Čistý zdvih140 mm
Výška patky30 mm
Posuv patky3 X 75 mm
Celkové rozměry345 X 257 X 263 mm
Váha30 kg
HTS

Kompaktní konstrukce  hydraulického zvedáku řady ECO-Jack G s integrovaným čerpadlem je nezávislá na externích čerpadlech

Více informací

-Určený na opravy, údržba a servis vysokozdvižných vozíků, stohovačů a dalších průmyslových vozíků zaručují dostupnost vašeho zařízení pro výrobu, tok materiálu nebo skladování. Kompaktní konstrukce řady ECO-Jack G s integrovaným čerpadlem je nezávislá na externích čerpadlech a dalších hadicích. Jeho nízko profilová zvedací dráha také umožňuje použití na stohovačích s nízkou světlou výškou. Přední evropští výrobci vysokozdvižných vozíků a dalších průmyslových vozíků se již řadu let spoléhají na řadu ECO-Jack G. Vybavují tím své servisní týmy.

-Hydraulická zvedací zařízení řady ECO-Jack G se vyznačují patentovanou zvedací patkou.
-Zajišťuje bezpečné zvedání břemene a lze jej jednou rukou nastavit bez
naklápěcího pohybu.

-To je zvláště dlouhé a ploché pro kulaté rámy na moderních vidlicových vozících.
-Mnimální vlastní váha.
-Vylepšená konstrukce a kvalitní materiál mají ve srovnání s podobnými zařízeními sníženou hmotnost až o 20%.

-Přesně frézovaná vedení vyrobená z vysoce odolného a kvalitního materiálu, který zaručuje přesnézdvihové a spouštěcí pohyby a dlouhou životnost.
-Čerpací jednotka, kterou lzeotočit o cca. 225 °. Umožňuje plný zdvih čerpadla z libovolné polohy.
- Jemně nastavitelný uvolňovací ventil, pomocí kterého lze přesně snížit zatížení a přesně nastavit rychlost spouštění.

-Boční úchyty, které umožňují plný zdvih otočné čerpací jednotky o 225 ° ze všech poloh.

-Rukojeti nejsou nahoře nahoře a není nutné je odstraňovat, když se horní deska používá pro zvedání.

Opravy, údržba a servis vysokozdvižných vozíků, stohovačů a dalších průmyslových vozíků zaručují dostupnost vašeho zařízení pro výrobu, tok materiálu nebo skladování. Kompaktní konstrukce řady ECO-Jack G s integrovaným čerpadlem je nezávislá na externích čerpadlech a dalších hadicích. Jeho nízko profilová zvedací dráha také umožňuje použití na stohovačích s nízkou světlou výškou. Přední evropští výrobci vysokozdvižných vozíků a dalších průmyslových vozíků se již řadu let spoléhají na řadu ECO-Jack G. Vybavují tím své servisní týmy.

Nosnost10 000 kg
Čistý zdvih140 mm
Výška patky30 mm
Posuv patky3 X 75 mm
Celkové rozměry345 X 257 X 263 mm
Váha30 kg

(Nepovinné)
*(Povinné pro zaslání odpovědi)
(Nepovinné)
Odeslat
Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

HTS je tradiční rodinný podnik. Již více než 50 let je HTS předním inovátorem německých transportních podvozků a hydraulických zvedáků. Společnosti na celém světě spokojeně využívají špičkové výrobky HTS pro přepravu těžkých nákladů. Vysoce kvalitní standard a speciální řešení jsou vyráběna 100% vlastní firmou. HTS je vybavena nejmodernějšími robotickými systémy a CNC frézkami. Je hrdým německým výrobcem a jeho kvalifikovaná pracovní síla se pyšní výrobou nejlépe ovadaných ručně vyráběných transportních podvozků a hydraulických zvedáků.