KPZ 71-7S Paletový vozík s váhou, 0,6 t, dilek 200g

Nosnost600Kg
dílek200 g
KPZ-Waagen

KPZ waagen, vysoká kvalita německé výroby. KPZ 52-19,zabudován do odolného ocelového krytu, velká ovládací tlačítka, 6-místný LCD-displej s 30 mm vysokými čísly (dobře čitelný

Více informací

Paletový vozík s vážícím systémem KPZ je velmi kvalitní, v pevném průmyslovém provedení. Ocelová struktura je stabilní, práškově lakovaná ve žluté barvě. Displej je zabudovaný v pevném ocelovém pouzdře.

LCD displej je podsvícený, s výškou písmen 26 mm (dobře čitelný ve tmě a za silného slunečního světla). Má také: funkci autotestu, 100% tárování, indikátor minus, automatické nastavení nuly. Pracovní teplota: -10 ° až 40 ° C.
Přesnost vážení: 0,22% vážené hmotnosti.

Vlastnosti produktu
Měřítko0,2 kg
LegalizaceAno
TiskárnaAno
Zvedací kapacita600 kg
Nosnost600Kg
dílek200 g

(Nepovinné)
*(Povinné pro zaslání odpovědi)
(Nepovinné)
Odeslat
Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Původem německá značka KPZ-Waagen je specialista na speciální konstrukce, váhy, paletové vozíky s váhou a vážící systémy již od roku1989. Kromě standardních verzí paletových vozíků a standartních vážících produktů firma KPZ na požádání dokáže splnit i různé speciální požadavky. Ve většině případů jsou vyžadovány stupnice se speciálními rozměry nebo integrace do zákaznického provozu. Samozřejmostí jsou potřebné atestace, certifikace a možnost úředního ověření.