SLK-L 24 zvedací vak 24 t

Výška2,5 cm
Šířka32 cm
Délka102 cm
Pracovní tlak8 bar
Požadavek na vzduch220 l
Maximální nosnost24 t
Maximální výška zdvihu20 cm
Váha7,8 kg
Sava

Vysokotlaký vak. Je vhodný při stěhování kde máte malý prostor pod břemenem, při zvedání aut a jiných nákladů. Musí byt ovládaný vzduchem a tento typ není určen k cyklickému zatížení. Dodáváme příslušenství i vaky přímo na míru.

Více informací

Vysokotlaké zvedací vaky Sava jsou vyztuženy kevlarovým vláknem. Patentovaná konstrukce využívá nejmodernější design a zaručuje vynikající provoz a vysokou životnost. Kovové části jsou z mosazi. Polštáře jsou tenké, lehké a snadno se používají. S

Výška2,5 cm
Šířka32 cm
Délka102 cm
Pracovní tlak8 bar
Požadavek na vzduch220 l
Maximální nosnost24 t
Maximální výška zdvihu20 cm
Váha7,8 kg

Návod k použití -zvedací vaky

Návod k použití -zvedací vaky

(Nepovinné)
*(Povinné pro zaslání odpovědi)
(Nepovinné)
Odeslat
Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Společnost Savatech d.o.o. byla založena v roce 2002 a navazuje na tradici výroby průmyslových pryžových výrobků a pneumatik, jejichž počátky sahají až do roku 1920. Od 1. června 2016 je společnost Savatech součástí skupiny Trelleborg.
V květnu 2018 společnost Savatech, d.o.o. přejmenováno na Trelleborg Slovenija, d.o.o.
Trelleborg Slovenija vyrábí řadu průmyslových pryžových výrobků. Kromě celé řady zajímavých výrobků, které Sava vyrábí, je pro nás nejzajímavější vzduchový vak, určený především ro stěhování těžkých strojů a břemen, ale také využitelný velmi dobře v v automobilovém a strojírenském průmyslu nebo pro záchranářské a vyprošťovací práce. Kromě produktů poskytuje firma i službou Ústřední laboratoře, včetně fyzikální a chemické laboratoře, jakož i institutu konstrukce a vývoje staveb.
V oblasti kvality produktů a služeb získala společnost řadu mezinárodních certifikátů. Kromě celé řady zajímavých výrobků, které Sava vyrábí, je pro nás nejzajímavější vzduchový vak, určený především pro stěhování těžkých strojů a břemen. Vak je také využitelný velmi dobře v automobilovém a strojírenském průmyslu nebo u pro záchranářské a vyprošťovací práce.