Podvozek RN45LS řiditelný 4,5t

Nosnost4500 kg
Velikost kolØ 85 x 87
Počet kol / materiál5 ks /nylon
Nosná plochaØ 220
Rozměr672/737 x 557 x 110 mm
Váha41 kg
HTS

Transportní podvozek HTS RN45LS řiditelný řady ECO-Skate ROTO lze břemena přemísťovat a umisťovat do stísněných podmínek s malým prostorem pro manévrování. 

Více informací

S přepravními podvozky řady ECO-Skate ROTO (NY) lze náklad přemísťovat a umísťovat do stísněných podmínek s malým prostorem pro manévrování.

Systém ECO-Skate ROTO se skládá z nejméně třemi kolečky , s nimiž lze břemeno volně otáčet o 360 °.Optimální přesnost polohování v nejmenším prostoru

Speciální skříňky na kola zajišťují volnou pohyblivost každého kola. Díky integrované rukojeti může být každý ROTO Skate přesně umístěn.

Všechny otočné brusle ECO-Skate ROTO jsou standardně vybaveny pro univerzální použití na všech površích s polyuretanovými koly a lze je kombinovat mezi sebou a s řadami ECO-Skate IDEAL a DUO.

Ve verzi ROTO LS mohou být brusle vybaveny tažnými a vyrovnávacími tyčemi.

Kombinovatelné: Všechny podvozky HTS řady ROTO lze kombinovat mezi sebou jak s podvozky řady IDEAL nebo DUO. Celkové zatížení vyplývá ze součtu jednotlivých nosností.

5 nylonových koleček Vám zajistí vyšší stabilitu a nosnost pro Váš náklad.

HTS nabízí mnoho variant, možností koleček i výrobu na zakázku.Pokud zde nenajdete co hledáte, neváhejte na kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Nosnost4500 kg
Velikost kolØ 85 x 87
Počet kol / materiál5 ks /nylon
Nosná plochaØ 220
Rozměr672/737 x 557 x 110 mm
Váha41 kg

(Nepovinné)
*(Povinné pro zaslání odpovědi)
(Nepovinné)
Odeslat
Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

HTS je tradiční rodinný podnik. Již více než 50 let je HTS předním inovátorem německých transportních podvozků a hydraulických zvedáků. Společnosti na celém světě spokojeně využívají špičkové výrobky HTS pro přepravu těžkých nákladů. Vysoce kvalitní standard a speciální řešení jsou vyráběna 100% vlastní firmou. HTS je vybavena nejmodernějšími robotickými systémy a CNC frézkami. Je hrdým německým výrobcem a jeho kvalifikovaná pracovní síla se pyšní výrobou nejlépe ovadaných ručně vyráběných transportních podvozků a hydraulických zvedáků.