Sava

Sava

Společnost Savatech d.o.o. byla založena v roce 2002 a navazuje na tradici výroby průmyslových pryžových výrobků a pneumatik, jejichž počátky sahají až do roku 1920. Od 1. června 2016 je společnost Savatech součástí skupiny Trelleborg.
V květnu 2018 společnost Savatech, d.o.o. přejmenováno na Trelleborg Slovenija, d.o.o.
Trelleborg Slovenija vyrábí řadu průmyslových pryžových výrobků. Kromě celé řady zajímavých výrobků, které Sava vyrábí, je pro nás nejzajímavější vzduchový vak, určený především ro stěhování těžkých strojů a břemen, ale také využitelný velmi dobře v v automobilovém a strojírenském průmyslu nebo pro záchranářské a vyprošťovací práce. Kromě produktů poskytuje firma i službou Ústřední laboratoře, včetně fyzikální a chemické laboratoře, jakož i institutu konstrukce a vývoje staveb.
V oblasti kvality produktů a služeb získala společnost řadu mezinárodních certifikátů. Kromě celé řady zajímavých výrobků, které Sava vyrábí, je pro nás nejzajímavější vzduchový vak, určený především pro stěhování těžkých strojů a břemen. Vak je také využitelný velmi dobře v automobilovém a strojírenském průmyslu nebo u pro záchranářské a vyprošťovací práce. 

Seznam produktů výrobce